Slavné pokerové filmy

Poker – hra králů. Přivedl spoustu lidí k pohádkovému bohatství a ještě více lidí o něj připravil. Je to hra plná zvratů, napětí a kamenných tváří. Zatímco někteří vášniví hazardní hráči neodolají partičce pokeru ve své oblíbené herně či hospodě, jiní si poker raději zahrají jen online – ať už za peníze nebo jen tak, pro zábavu.

hqdefault (2)Poker je však i velice dobrým filmovým námětem. Všichni známe triky s počítáním karet a rozbité tváře z kasin města hříchu – Las Vegas. Světová filmová produkce by byla o mnoho chudší, pokud by nevznikly níže uvedené filmové snímky. Karetní hra Poker nabízí kopec zábavy, a to nejen ve filmu. Není přitom nutné někam za návštěvou kasina cestovat, když http://cz.luckynuggetcasino.org/ umožňuje zahrát si poker přímo v pohodlí domova. Nejlepší zábava to je, když je člověk zrovna namotivován nějakým slušným filmem nebo záběry z live pokeru. Pak už se stačí jen ponořit do hry a užít si ji naplno. Kdo by si nechtěl zažít ten pocit z výhry?

The Gambler

Mladý talentovaný hráč se spojí s pokerovou legendou a společně jsou neporazitelní do doby, než se postaví proti sobě.

Miliónový závod

Závod úplně odlišných lidí, které spojuje jedna věc – kdo bude rychlejší a zákeřnější, vyhrává. Všichni jsou klienty excentrického majitele kasina, který tuto soutěž vymyslí pro jejich pobavení. Satirická komedie na námět závodu z Las Vegas do Silver City.

Oko bere

Jak mohou peníze zkazit člověka, přátelství a dostat ho do úzkých? Jednoduše. Film není přímo o pokeru, ale o hře v blackjack. Pod vedením vypočítavého profesora matematiky vyráží každý víkend do Las Vegas, aby ukázali svoji druhou tvář a podvodem si přišli k velkým penězům.

Krupiér

Být spisovatelem je těžká dřina, především pokud chybí peníze na živobytí. Clive Owen v roli krupiéra Jacka Manfreda se rozhodne porušit pravidla krupiérství.

Dobrou podívanou!

admin

View more posts from this author