Výběr filmu na první rande není jednoduchý, samozřejmě chcete vybrat takový, který se bude líbit Vaší budoucí spříznění duši. Film, který Vás naladí na stejnou vlnu, ale zároveň nebude ničím zavazujícím. Filmy z našeho výběru budou rozhodně tou ideální volbou, která Vám zaručí úspěch!

1. Mr. & Mrs. Smith

Tento Angelina_Joliefilm je volnou ukázkou partnerského vztahu. Chvíle vášně, klidu, touhy a nenávisti jsou dobrou ukázkou toho, že pokud jsou do sebe dva lidé opravdu zamilování, stojí spolu proti celému světu.

2. Jak na věc

Inteligentní romantická komedie o osamělém lamači dívčích srdcí a jeho postupném prozření skrze klukovské oči.

3. Věčný svit neposkvrněné mysli

Příběh dvou mladých milenců, kteří touží po tom, vymazat své vzpomínky jeden na druhého vám připomene, že minulé naše minulé vztahy určují, kdo jsme. Film přichází si myšlenkou, že je lepší posunout se dál, že se hrabat ve vzpomínkách. Samozřejmě s novým partnerem.

4. Amélie z Montmartu

Pokud se podíváte na svět očima trochu střelené Amélie, donutí vás to spolu vyrazit do ulic a začít obdivovat všechny ty maličkosti.

5. Něco na té Mary je

Pokud nechcete příliš riskovat, je tenhle film další ideální volbou. Kdo by se na prvním rrande nechtěl zasmát u romantické komedie?

6. Ona

Tento snímek vás na chvilku donutí zapomenout na všechny sociální sítě a nechá vás užít si společnost jeden druhého. Vlastně dokáže nastartovat debatu téměř o čemkoliv.

7. Once

Drama, hudební, romantický – tento film je vlastně jedno velké rande, co víc si přát?

8. Všechny moje lásky

Další romantický snímek, který musí potěšit všechny hudební nadšence. Pokud máte rádi dobré konce, bude dobrou volbou.

9. Terapie láskou

U sledování tohoto skvostu pochopíte, že jsme všichni tak trošku blázni a šťastnější budeme, pokud si nenecháme ujít svou pravou lásku, která bude sedět hned vedle vás při sledování téhle dobrodružné romantiky ne?

10. Jerry Maguire

Film o nových začátcích nás naučí, že je lepší zapomenout a začít znovu. Tak proč ne s novým partnerem? Navíc spojuje romantiku a sport, všichni budou spokojeni.