Jste vášnivými filmovými fanoušky, stejně jako my?Toto je to správné místo, přímo pro vás! Na našem filmovém portálu pravidelně přinášíme novinky ze světa filmů.

Všechny nás spojuje jedno – nedáme dopustit na dobrý film a veškeré jeho aspekty. Umělecké, technické, komerční či společenské. Film patří mezi nejvlivnější komunikační prostředek s největším dosahem a vlivem. Společně s kinem a televizí se řadí mezi scénická umění.

Své filmové skvosty nejspíše v posledních padesáti letech, málokdo z nás však ví, že první byl promítán již v roce 1895, jednalo se ale jen pouze o dokumentární pouťovou atrakci. Dobrou zprávou pro nás může být, že dnes všichni žijeme ve zlatém věku filmu, kdy jde technologie tak rychle kupředu, naše zážitky se budou umocňovat při každé další návštěvě kina, při koupi každé nové televize či filmu.

Napadlo Vás někdy, co by dokázal třeba Charlie Champlin, kdyby měl k dispozici technologie pro natáčení filmů, jaké máme dnes? Jak by asi vypadaly pohádky Jana Werich, kdyby měl příležitost je natočit v dnešní době? Možná by se staly celosvětových hitem. Žijeme ve zlaté době, v době asi největšího rozkvětu světové kinegratofie. Již teď se nemůžeme dočkat, co nám následující roky přinesou nebo půjde vývoj pomaleji než očekáváme? To neví nikdo z nás.

Nebude to trvat dlouho, kdy si bude každá domácnost moci dovolit 3D televizor bez brýlí a každý ze členů domácnosti bude v centru dění filmu. Představte si, jaké to jen bude cítit vůni spolu s hlavními postavami vašeho oblíbeného snímku, dotknout se prostředí ve kterém právě projíždí. Celý film v divákovi vyvolá ještě mocnější emoce, a z jeho sledování se stane ještě daleko velkolepější zážitek. Věříme, že se tak stane v přelomu několika následujících let. My vidíme štěstí už jen v tom, že budeme mít takovou obrovskou příležitost. Rádi u toho budeme s vámi. Takže se pohodlně usaďte, filmová hostina začíná!