Hledíte komedii, u které se opravdu zasmějete? Nejeden divák se povzdechne, najít komedii, u které se opravdu zasmějete, je totiž docela nelehký úkol. My Vám přinášíme žebříček těch nejlépe hodnocených. A pokud mezi nimi nenajdete ani jeden snímek, který jste doposud neviděli, možná přišel čas oprášit prach ze starých video kazet.

1. Připoutejte se, prosím!

Parodie na filmy o leteckých katastrofách, která zachycuje okamžiky cestujících v letadle, které směřuje z Los Angeles do Chicaga. Během letu je většina z cestujících i posádky postižena silnou žaludeční nevolností.

2. Pařba ve Vegas

Dva dny před svatbou odjíždí čtyři kamarádi na loučení se svobodou do Vegas. Všichni si od této noci slibují nezapomenutelnou party. Když se ráno všichni probudí s kocovinou a zjistí, že si na nic nepamatují. Aby našli ženicha, budou muset zjistit, co v noci provedli krok po kroku. Kdyby jen věděli, jak moc bude tahle noc nezapomenutelná…

3. Bláznivá střela

Poručík Los Angelské policie Frnak Drebin je člověk, kterému stačí vyjít na ulici a ocitne se v samém centru těch nejbláznivějších situací. Do Los Angeles má nyní zavítat sama královna Alžběta a oddíl, jehož je Frank členem, je pověřen její ochranou.

4. Superbad

Příběh dvou středoškoláků, který zachycuje jejich zoufalé pokusy o zapůsobení na osoby po kterých touží, to vše se odehrává během jedné jediné bláznivé noci.

5. Borat

Hlavní hrdina, nejlepší televizní reportér Kazašské státní televize, která ho vyšle do USA, kde má za úkol natočit dokument o zemi neomezených možností. Borat jde ovšem se svou drsnostíBorat.portrait a politickou nekorektností svého humoru dál, než by bylo možné v jakékoliv televizní show.

6. Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

V roce 1970 je Ron nejlepší televizní hlasatel v San Diegu. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit zprávy maximálně o módě. Jenže jeho nová kolegyně je mladá, krásná a ambiciózní žena. Válka je na spadnutí!

7. Prci, prci, prcičky

Čtyři studenti střední školy spolu uzavřou dohodu, v níž se zavážou, že ani jeden z nich neodejde do školy jako panic. Pochopitelně nechce byt nikdo z nich poslední, a tak začíná závod.