Nejlepší filmy na DVD, které si dobře pamatujeme

V tomto článku se zaměříme na vypalovačky, které vždycky rádi vytáhneme ze zaprášeného obalu, a vložíme do téměř nefunkčního přehrávače jenom proto, abychom se mohli znovu zhlédnout. Je nám však jasné, že nestojíte o filmy ze sbírky našich babiček, a proto našim jediným kritériem bylo, aby byl film vydaný na DVD disku. Co totiž nebylo vydáno na DVD, to stojí za prd.

1. Policejní akademie

Starostka amerického města otevře dveře policejní akademie mladé generaci policistů: přijat bude každý, kdo o to požádá. Legendární komedie má dnes již asi celkem sedm pokračování, ale v porovnání s filmy dnešní doby nikterak nezaostává, dokonce byly všechny díly vádny okolo roku 2000 na dvd. Kdo by si nepamatoval na slavnou Modrou Ústřici, že?

2. Návrat do budoucnosti

O tom, jak se stát strůjcem svého štěstí vypráví jeden z nejoriginálnější sci-fi a dobrodružných filmů v historii. Zkuste ho doma pustit po nedělním obědě, takováto klasika nikdy neomrzí! A pokud ano, k odpolednímu šlofíčku je to ideální.

3. Kokosy na sněhu

Kdybychom měli popsat tuto komedii stručně, tak by to bylo asi takto: Je to jako naše Slunce Seno Jahody, jenom s tím rozdílem, že to netočil Troška, ale Turteltaun, místo Růžičkové uvidíme pětici černochů a místo dvorku plného slepic, bobovou dráhu. Jinak se budeme bavit zhruba stejně.

4. Policajt ze školky

Je dalším takovým kouskem k nedělnímu obědu. Pohodová rodinná komedie, u které můžete připravovat nákupní seznam. Řadí se však k filmům, které asi nikdy neomrzí.

5. Matrix

Je velmi dobře divácky hodnocený kousek, a pokud je řeč o tom, co nám v naší sbírce nesmí chybět, bude to právě jedna z věcí. Toto akční Sci-fi, které zachycuje zásadní změnu v žimatrix-724496_960_720votě mladého hackera, nás zřejmě bude bavit ještě několik dalších dlouhých let.

6. Fotr je Lotr

Pokud je bavíme o nějaké starší komedii, tak nikdy nedáme dopustit na tuhle. Originální černý humor Roberta De Nira a jeho budoucího zetě, věčného smolaře Bena Stillera je prostě nezapomenutelný!

admin

View more posts from this author