Filmy, ze kterých máme dobrý pocit

Dnes se podíváme na zoubek nejočekávanějším filmových premiérám. Vybrali jsme pro vás filmy, o kterých si myslíme, že mají již teď slušně našlápnuto! Tak pojďme na to.

1. Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

Už březnu nás čeká tato naprosto strhující podívaná od studia Warner Bros. Batman se postaví proti Supermanovi, ale ani jeden z nich netuší, že je to cesta k započetí nového přátelství, která položí základ ligy spravedlivých. Podaří se autorům předběhnout studio Marvel, které má v oblasti komiksových hrdinů již vyšlapanou cestičku?

2. Deadpool

Možná díky černému a neotřelému humoru ho už teď milují miliony fanoušků. Je to jeden z hrdinů, který tak trochu vybočuje z davu, a už teď, krátce po premiéře, je více než jasné, že jde o naprostý trhák, který prostě musíte vidět!

3. X-Men: Apocalypse

Americký superhrdinsk6936851969_e04bf569c1_oý film, jehož premiéra nás čeká na konci května. Ač ho točí stejný režisér jako původní X-Meny (Bryan Singer), jedná se už o dokola opomíjenou pohádku, ze které už zkrátka nejde vycucat víc. Ač se bude jednat bez pochyby o precizní snímek, hlavní dějová linie diváka nikam nevede, naopak se opět vrací do minulosti.

4. Suicide Squad

Je asi vůbec první film, který je natočený o antihrdinech. A je dalším důkazem tohoto, že nastala doba, kdy kinematografii vládnou komiksoví hrdinové. A v tomto případě myslím vůbec nevadí, že budou záporní. Těšit se na ně můžeme už v srpnu.

5. Kapitán America: Občanská válka

Pokud jste fanoušky Marvelovek, tak tuhle si rozhodně nemůžete nechat ujít! Děj vrcholí ve chvíli, kdy se vláda rozhodne monitorovat superhrdiny. Toto je však rozdělí na dva nepřátelské tábory, které budou nuceny hájit své zájmy. Epická bitva začíná, již v Dubnu!

6. Warcraft: První střet

Dlouhá léta očekávaný film, který je natočen na motivy stejnojmenných her, konečně miří do našich kin! Již v květnu budeme svědky prvního setkání lidí a orků. Těšit se přitom můžeme na místa, která nám jsou tak dobře známá jako Stormwind, Ironforge nebo Dalaran.

admin

View more posts from this author